Location

Napisz
do nas

Order a contact with an adviser

Lack of the consent to process personal data for marketing and commercial purposes will mean that we will not be able to contact you. If you would like us to present you our offer, please check our Privacy Policy and agree to a phone and/or email contact. Please note that giving the consent is voluntary.

Thank you for your message!

We will answer to you promptly.

OK

Neptun subdivision in Ząbki is situated 15 km from Palace of Culture and Science (about 15 min do centrum nową obwodnicą) Attention! There is a bus stop near the subdivision, from which you will travel to the SKM station in 10 minutes. You may also make use of a short distance between PKP Rembertów railway station and a railway in Ząbki.

Walking distance

  • Bus stops –  1min
  • School, kindergarten, post office, swimming pool, surgery –  5 - 10min
  • Forest and similar area –  2 min
  • Shopping center and supermarket –  15 min

Driving distance

  • Warsaw city center –  30 min
  • M1, Promenada shopping centers –  10 min
  • City center of Ząbki –  5 min
  • New Żołnierska Street - fast way to the capital city –  1 min

Osiedle Neptun

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Neptun znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zozoland w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 600 m, Antolinka Akademia Małego Dziecka w odległości 700 m.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz). Najbliższy punkt komunikacyjny, przystanek: Maczka, usytuowany jest tuż przy inwestycji, w odległości 300 metrów od Osiedla Neptun. Autobusem można dojechać do najbliższej stacji Szybkiej Kolei Miejskiej.

SKM

Aby dojechać do centrum Warszawy, należy wsiąść w dowolny pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej.

Praga

Często utożsamiana z prawdziwą Warszawą, to od niedawna miejsce destynacji wielu firm oraz lokali. Można znaleźć tu najróżniejsze przykłady życia stolicy. Przyjeżdżający z Osiedla Neptun w Ząbkach ze stacji Warszawa Wschodnia mogą dotrzeć do centrów warszawskiej Pragi w kilka minut.

Stadion Narodowy

Przystanek przy Stadionie Narodowym to miejsce przecięcia się linii SKM oraz linii metra M2. Dzięki temu pasażerowie podróżujący z Osiedla Neptun w Ząbkach mogą w łatwy sposób dostać się chociażby w okolice Ronda Daszyńskiego.

Centrum Warszawy

W niecałe 20 minut dojedziemy do centrum Warszawy, z którego z kolei w łatwy sposób dotrzeć można do dowolnej dzielnicy miasta. Dzięki tak zaprojektowanym liniom komunikacyjnym, dojazd do głównego punktu stolicy zajmie tyle, ile z dzielnic położonych w okolicy centrum – nieco ponad kwadrans.

Check the list of flats

See flats