Lokalizacja

Napisz
do nas

Zamów kontakt z doradcą

Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych spowoduje, że nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Jeżeli chcesz, abyśmy przedstawili Ci naszą ofertę, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności https://www.polnord.pl/polityka-prywatnosci/ i zgódź się na kontakt przez telefon i/lub e-mail. Informujemy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Dziękujemy za wiadomość!

Nasi konsultanci skontaktują się z Państwem.

OK

Osiedle mieści się przy ul. Powstańców 43 w Ząbkach.

Dojazd samochodem
Z ulicy Marsa skręć w Żołnierską. Dojedź do ul. Szwoleżerów, a następnie zawróć i wjedź w ul. Powstańców. Uwaga! Obecnie na ul. Żołnierskiej są utrudnienia (droga jest poszerzana). Możesz także dojechać do Osiedla Neptun od ul. Chełmżyńskiej.

Dojazd SKM-ką
Wysiądź na stacji Rembertów. Wsiądź w autobus, który w ciągu 9 minut zawiezie Cię pod osiedle.

Uwaga! Ząbki przybliżają się do Centrum Warszawy!
· W październiku br. GDDKiA podpisała umowę na opracowanie elementów koncepcji programowej dla Wschodniej Obwodnicy Warszawy, na odcinku węzeł Drewnica (z węzłem) na S8 – do węzła Ząbki, do 09.2019r.
· Trwa poszerzanie ul. Żołnierskiej do 4 pasów

STREFA DOJŚCIA PIESZEGO

  • Przystanki Autobusowe –  1 min
  • Szkoła, przedszkole, poczta, przychodnia, basen –  5 - 10 min
  • Lasy i tereny spacerowe –  2 min
  • Centrum handlowe i supermarket –  15 min

STREFA DOJAZDU SAMOCHODEM

  • Centrum Warszawy –  30 min
  • Centrum handlowe M1 w Markach, Promenada –  10 min
  • Centrum Ząbek – urzędy –  5 min
  • Nowa ul. Żołnierska (szybki wyjazd do stolicy) –  1 min

Osiedle Neptun

Ząbki to niewielkie miasto o powierzchni 11 km2, które znajduje się w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Miasteczko liczy obecnie prawie 31 tys. mieszkańców i zajmuje w Polsce drugie miejsce pod względem tempa wzrostu liczby ludności. O popularności miejsca decyduje zarówno dogodna lokalizacja w odległości 10 km od centrum Warszawy, jak i zaciszne, zielone okolice, bowiem aż 30% obszaru zajmują tereny leśne. Ząbki to miasto-ogród, w którym występuje niska zabudowa: domy jednorodzinne i nowoczesne bloki czterokondygnacyjne, a także zabytkowe wille, np. Willa Ronikierów, Willa inż. Tołłoczki czy Willa Alina. Centrum handlowo-usługowe miejscowości to Pasaż Orla, gdzie mieszczą się sklepy, biblioteka i sale ekspozycyjne Ośrodka Kultury. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Neptun znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zozoland w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach w odległości 600 m, Antolinka Akademia Małego Dziecka w odległości 700 m.

Komunikacja

Atutem komunikacyjnym są 2 bezpłatne linie autobusowe, które kursują w obrębie miasteczka. Z pobliską Warszawą Ząbki są połączone 4 liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej oraz liniami Kolei Mazowieckich. Przez miasto przebiegają 3 drogi wojewódzkie, które umożliwiają dojazd do stolicy lub pobliskich miejscowości: droga nr 629 (Warszawa – Marki), nr 631 (Warszawa – Nowy Dwór Mazowiecki) oraz nr 634 (Warszawa – Tłuszcz). Najbliższy punkt komunikacyjny, przystanek: Maczka, usytuowany jest tuż przy inwestycji, w odległości 300 metrów od Osiedla Neptun. Autobusem można dojechać do najbliższej stacji Szybkiej Kolei Miejskiej.

SKM

Aby dojechać do centrum Warszawy, należy wsiąść w dowolny pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej.

Praga

Często utożsamiana z prawdziwą Warszawą, to od niedawna miejsce destynacji wielu firm oraz lokali. Można znaleźć tu najróżniejsze przykłady życia stolicy. Przyjeżdżający z Osiedla Neptun w Ząbkach ze stacji Warszawa Wschodnia mogą dotrzeć do centrów warszawskiej Pragi w kilka minut.

Stadion Narodowy

Przystanek przy Stadionie Narodowym to miejsce przecięcia się linii SKM oraz linii metra M2. Dzięki temu pasażerowie podróżujący z Osiedla Neptun w Ząbkach mogą w łatwy sposób dostać się chociażby w okolice Ronda Daszyńskiego.

Centrum Warszawy

W niecałe 20 minut dojedziemy do centrum Warszawy, z którego z kolei w łatwy sposób dotrzeć można do dowolnej dzielnicy miasta. Dzięki tak zaprojektowanym liniom komunikacyjnym, dojazd do głównego punktu stolicy zajmie tyle, ile z dzielnic położonych w okolicy centrum – nieco ponad kwadrans.

Zapraszamy do sprawdzenia listy mieszkań

Sprawdź mieszkania